O CENTRUM

Toruń Plaza to jedno z największych centrów handlowych w województwie kujawsko-pomorskim, oferujące bogaty wybór znanych i cenionych marek.

Znajdziesz u nas szeroką ofertę handlową oraz najmodniejsze kolekcje. W naszym Centrum znajdują się między innymi sklepy TK Maxx, H&M, Zara, SportsDirect.com, Sinsay, Pull&Bear, Massimo Dutti, Bershka, Stradivarius, Pandora, W.KRUK, Douglas, Rossmann, Hebe, New Yorker, Reserved, Cropp Town, House, Home&You, Sizeer, empik i wiele innych. Ponadto do dyspozycji naszych Klientów pozostawiamy kawiarnie i restauracje, gdzie można smacznie zjeść i miło spędzić czas. Toruń Plaza to także część rozrywkowa, nasi Klienci mogą skorzystać z oferty jedynej w Toruniu wielotorowej kręgielni Lucky Star oraz kina Cinema City z ośmioma salami. Od wiosny do późnej jesieni, na piątym poziomie parkingu czynny jest tor kartingowy Kart Place, a na 4. poziomie, w wybrane dni, odbywają się zajęcia szkółki rolkowej. Nasze Centrum jest przyjazne dla rodzin z dziećmi. Na terenie Centrum znajdują się dwa pokoje dla rodzica z dzieckiem - na poziomie 0 i 1. Ponadto przygotowaliśmy wypożyczalnię wózków samochodzików, a w strefie gastronomicznej czekają na najmłodszych Klientów wygodne krzesełka do karmienia i plac zabaw Lucky Star.

Na zmotoryzowanych czeka łącznie 1133 miejsc parkingowych, w tym 16 dla rodzin z dziećmi.

Do naszego Centrum dojedziesz miejskimi autobusami linii 26, 34, 36 i 40, a także tramwajami linii 2 i 5. Przystanki autobusowy i tramwajowy znajdują się bezpośrednio przed wejściem do naszego Centrum.


 

Życzymy udanych zakupów.

GALERIA

ADMINISTRACJA

Biuro Dyrekcji Centrum jest otwarte od poniedziałku do piątku od 9:00 do 17:00

Punkt informacyjny czynny jest od poniedziałku do niedzieli w godzinach od 9:00 do 21:00

56 470 45 21 - punkt informacji
torun.office@torun-plaza.pl
ul. Broniewskiego 90, 87-100 Toruń

  • polski
  • angielski