KARTA PODARUNKOWA

Karta Podarunkowa Toruń Plaza - jeden pomysł na wiele trafionych prezentów!

Nie masz pomysłu na prezent? Podaruj bliskim Kartę Podarunkową Toruń Plaza! Karta Podarunkowa to doskonały upominek z okazji świąt, urodzin, imienin czy innych okazji. Dzięki możliwości wyboru kilku wersji kolorystycznych oraz eleganckiemu opakowaniu, karta z pewnością będzie ładnym i trafionym prezentem.

Czym jest i jak działa Karta Podarunkowa Toruń Plaza?

Karta Podarunkowa Toruń Plaza to przedpłacona karta płatnicza. Sam możesz określić jej wartość. Minimalna kwota zasilenia to 30 zł, maksymalna 4000 zł. Kartą można płacić za zakupy w sklepach znajdujących się na terenie naszego Centrum, w których akceptowane są płatności kartą MasterCard. Zakupy można robić w wielu punktach, aż do wyczerpania limitu dostępnego na karcie. Możliwe jest łączenie środków znajdujących się na kilku różnych kartach, pod warunkiem, że nie utraciły one jeszcze swojej ważności.

Gdzie można kupić Kartę Podarunkową Toruń Plaza?

Kartę Podarunkową Toruń Plaza można nabyć online oraz w naszym Centrum, od poniedziałku do niedzieli w godzinach od 9:00 do 21:00 w Punkcie Informacyjnym znajdującym się na Poziomie 0 (obok wind). Za jej zakup można zapłacić gotówką, kartą lub przelewem. Całość kwoty zostanie udostępniona na karcie. Za jej wydanie nie ponosi się więc dodatkowych opłat.

Karta Podarunkowa jest ważna 12 miesięcy od daty jej zakupu lub do wyczerpania środków, które się na niej znajdują. Saldo środków dostępnych na karcie oraz termin jej ważności można sprawdzić dzwoniąc pod numer 022 490 69 23, na stronie internetowej www.flex-e-card.pl oraz w Punkcie Informacyjnym w naszym Centrum.

W przypadku zgubienia lub kradzieży Karty należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta pod nr tel. +48 22 490 69 23, gdzie zostanie ona zastrzeżona.

Infolinia czynna w godzinach 9:00-17:00 od poniedziałku do soboty oraz w niedziele handlową od 10:00-17:00.