Kołacze na okrągłoKołacz na Okrągło to już międzynarodowa marka, która serwuje wyjątkowe węgierskie kołacze. To tradycyjne ciasto kominowe znane szerzej jako trdelnik czy kurtos, wyrabiamy wedle oryginalnej węgierskiej receptury, korzystając wyłącznie z naturalnych składników.
Powodem, dla którego przenieśliśmy ten wyjątkowy smakołyk do Polski były tłumne ulice Budapesztu wypełnione zniewalającym, słodkim aromatem gorącego ciasta drożdżowego, cynamonu i wanilii, którego po powrocie nie sposób było wymazać z pamięci.
Nasz kołacz, zgodnie z oryginalną recepturą, wypiekany jest na miejscu na bukowych wałkach i serwowany z posypkami – cynamonem, orzechami, migdałami lub czekoladą, które podczas obróbki termicznej tworzą chrupiącą skorupkę.

LodolandiaModa na lody świderki wciąż trwa. Ich popularności sprzyja zamiłowanie Polaków do street foodu. Trudno sobie wyobrazić wiosnę czy lato bez pyszności serwowanych w plenerze. Street food w różnej postaci jest już nieodłączną częścią polskiego krajobrazu gastronomicznego. Dlatego nasz biznes doskonale wpisuje się w europejską kulturę Street Food. Nieustannie się rozwijamy, tworząc sieć budek z lodami usytuowanych w najchętniej uczęszczanych punkach polskich miast, dzięki czemu nasza marka jest bardzo rozpoznawalna.
Szczególną wagę przykładamy do jakości naszych produktów oraz wysokich standardów obsługi. Naszym celem jest nieprzerwany, dynamiczny rozwój i rozbudowa sieci franczyzowej. Pragniemy dotrzeć do jak największej liczby Klientów, by przypomnieć im wyjątkowy smak dzieciństwa, ukryty w lodach świderkach i chrupiących gofrach. Zapewniamy im chwilę beztroski w intensywnej codzienności. To właśnie uznanie naszych Klientów jest dla nas najlepszą motywacją.

Zapraszamy!