LIDL

Lidl Polska należy do międzynarodowej grupy przedsiębiorstw Lidl, w której skład wchodzą niezależne spółki prowadzące aktywną działalność na terenie całej Europy. Historia sieci Lidl sięga lat 30 XX wieku, a pierwsze sieci pod szyldem tej marki powstały w Niemczech w latach 70. XX wieku. Obecnie w wielu krajach Europy istnieje ponad 10 tys. sklepów tej marki, co czyni Lidla największą w Europie siecią sklepów dyskontowych. Pierwszy sklep sieci Lidl w Polsce został otwarty w 2002 roku, a obecnie liczba punktów sprzedaży przekroczyła już 600.

W sklepie Lidl, klienci Centrum Handlowo-Rozrywkowego Toruń Plaza mogą znaleźć produkty marek własnych sieci Lidl m.in. te dostępne w ramach „Ryneczku Lidla”, w tym produkty z linii BIO. Firma Lidl od lat współpracuje z polskimi producentami, proponując konsumentom produkty pochodzące zarówno od branżowych liderów jak i mniejszych, lokalnych dostawców. W asortymencie sklepu znajduje się już ponad 50 produktów marek własnych oznaczonych godłem „Teraz Polska”.

W sklepie Lidl będzie można znaleźć również ofertę tygodni tematycznych z produktami charakterystycznymi dla różnych kuchni świata oraz bogatą ofertę artykułów przemysłowych, które w Lidlu pojawiają się średnio trzy razy w tygodniu. W nowej placówce klienci będą mogli nabyć m.in. szeroki asortyment tekstyliów oraz artykułów gospodarstwa domowego w atrakcyjnych cenach.