Rainbow

Nasza firma powstała w 1990 roku. W chwili obecnej jesteśmy drugim na rynku touroperatorem w Polsce. Konsekwentnie od 25 lat pokazujemy wszystkim miłośnikom podróżowania prawdziwe oblicze Europy i Świata. Rzetelnie dbamy o interesy naszych klientów i zawsze gwarantujemy zgodność oferty z jej realizacją.

Od 9 października 2007 jesteśmy spółką notowaną na GPW. Świadczy to o spełnianiu organizacyjno-prawnych wymogów, wyznaczonych przez instytucje kontrolne na rynku kapitałowym. Należymy również do Polskiej Izby Turystyki, która jest ogólnopolską organizacją samorządu gospodarczego przemysłu turystycznego. W roku 2010 przystąpiliśmy do programu Rzetelna Firma. W jego ramach udostępniamy szereg informacji świadczących o naszej wiarygodności. Możemy się również poszczycić byciem jednym z założycieli Polskiego Związku Organizatorów Turystyki. Ponadto mamy jedną z najwyższych gwarancji ubezpieczeniowych wśród organizatorów turystyki w Polsce.

Jednak najmocniejszą stroną naszej firmy są ludzie. Wszyscy nasi pracownicy – piloci, rezydenci, pracownicy biur obsługi klienta, call center, marketingu i innych działów wyróżniają się nie tylko wiedzą i doświadczeniem płynącym z wieloletniej praktyki, ale przede wszystkim miłością do tego to, co robią. Mamy poczucie, że pracujemy w zespole i opinia każdego z nas jest ważna. To zespołowe myślenie sprawia, że gdy nasza marka się rozwija i jej znaczenie na rynku wzrasta, czujemy że wszyscy mamy udział w tym sukcesie.

Sukces firmy staje się naszym sukcesem. Kochamy podróżować - aby zagwarantować satysfakcję z udanego urlopu osobiście odwiedzamy wszystkie miejsca, które stanowią cel podróży. Stabilny i pewny touroperator? To właśnie my. Można nas znaleźć w Centralnej Ewidencji Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych (CEOTiPT) Ministerstwa Sportu i Turystyki.

Zawsze jesteśmy do Waszych usług.