Stradivarius

Stradivarius to my. Prawdopodobnie znasz już nasze ubrania i akcesoria. Nasza historia zaczęła się w 1994 roku od klucza wiolinowego, który stał się symbolem naszej firmy. Mamy unikalny styl i zapraszamy młodych ludzi z całego świata do poznania melodii, energii i emocji Stradivariusa — marki odzieżowej, która porusza się we własnym rytmie.

Projektujemy w Hiszpanii tysiące ubrań i akcesoriów, których wyłączną dystrybucją zajmują się nasze punkty sprzedaży znajdujące się w ponad 60 krajach świata oraz nasz sklep internetowy, założony w 2011 roku.

Jesteśmy świadomi, że to co uszczęśliwia naszych klientów dzisiaj, może ulec zmianie jutro, dlatego nieustannie analizujemy najnowsze trendy w modzie, aby stworzyć idealne stylizacje na każdą okazję.

Każdego dnia ponad 10 000 naszych pracowników — prawdziwych pasjonatów mody —sprawia, że Stradivarius jest jednym z najbardziej atrakcyjnych miejsc pracy w branży odzieżowej. Właśnie tej pasji szukamy w krajach, do których się udajemy, ponieważ chcemy przyciągnąć najbardziej utalentowanych znawców mody z całego świata.