•  

  CityFit - sieć innowacyjnych klubów fitness 24/7. Klub fitness wyposażony jest w stref treningowych dla użytkowników, a także strefę relaksu. Klub jest otwarty przez całą dobę, 365 dni w roku. Innowacyjne systemy pozwalają na bezobsługowe funkcjonowanie w godzinach nocnych i w dni świąteczne. W swojej ofercie CityFit posiada zajęcia fitness prowadzone przez instruktorów, treningi personalne, a także szkolenia i warsztaty.

 •  

  50style logo
  50 style oferuje unikalne produkty znanych międzynarodowych marek o korzeniach sportowych w atrakcyjnych cenach. Oferta sklepu skierowana jest do osób aktywnych, poszukujących uniwersalnych oraz różnorodnych produktów takich marek jak Nike, Adidas, Puma, Reebok, Umbro, Lotto, Feewear i inne.
 •  

  sizeerlogo
  SIZEER to multibrand oferujący najlepsze marki w jednym sklepie. W ofercie sklepu znajdziecie ikony sportstylowego świata - produkty marek Nike, Lacoste, adidas, Converse, Puma, Timberland, Reebok czy Ecco.
 • sportsdirect
  SportsDirect.com to firma założona w 1982 roku. Jest obecnie największą siecią sklepów sportowych z ponad 400 sklepami na całym świecie, w tym ponad 100 lokalami w strefie euro.
 • martes sport logo2
  Martes Sport to sieć wielkopowierzchniowych sklepów sportowych. Zajmują powierzchnię od 270 do 1230 m2. W ofercie sklepu znajdują się markowe artykuły sportowe do uprawiania najbardziej popularnych dyscyplin sportowych.
 • 3p
  3P SUPPLEMENTS CENTER to coś więcej niż sklep z suplementami i odżywkami dla sportowców. To miejsce, w którym z jednej strony można liczyć na fachowe doradztwo suplementacyjne, dietetyczne i treningowe, a z drugiej na profesjonalną obsługę. A ponieważ każdy człowiek jest wyjątkowy, dlatego traktujemy go indywidualnie, służąc pomocą w osiągnięciu zamierzonego celu.